Jak dbac o siebie po pracy

Jak dbac o siebie po pracy
Jak dbac o siebie po pracy

Mając okazał się być szczególnie dobre w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach w tym benzen, aceton i formaldehyd roślina ta Office jest obowiązkowa dla każdego obsadzonego wyświetlaczu biurowej. Spathyphyllum mają długie błyszczące liście i kremowy biały kwiat zamknięty w spatki.

Euphorbia Ingens (Cowboy Cactus) to bardzo popularna kaktusy jest idealne jeśli szukasz ciekawego oprócz biura. Płytkie kolce i tradycyjny kształt sprawiają, roślina ta biurowy modne stwierdzenie.

Guzmania Ten korek show zakładu jest bardzo kolorowe i stanowi doskonałą stwierdzenie, czy w jej postaci własnej lub jako część zasadzone wyświetlaczu biurowej. Będąc bardzo uniwersalne i piękne poczyniła ta roślina biurowych bardzo popularny i ma ogromny wpływ na użytkowników do swojego biura.

Calathea Czasami nazywane „Modlitwa Rośliny” lub „Zebra” Rośliny gatunki Calathea są bardzo popularne wśród miłośników wnętrzach biurowych roślinnych i mają dużą atrakcyjną liści. Dobrze uznane za ich wzorzystych ciemnozielonymi liśćmi i srebrne kolorowe paski lub plamki Calathea są dobrze nadaje się do słabo oświetlonych środowiskach biurowych.

Jak dbac o siebie po pracy

Aglaonema Gatunek bardzo wszechstronny z możliwością wzrostu w wielu warunkach oświetleniowych Aglaonema jest kolejnym ulubionym wśród krajobrazowych i w pomieszczeniach krytych miłośników roślin. Krewny Spathiphyllum i rodzin Philodendron Aglaonema mają owalny kształt pozostawia w różnych odcieniach zieleni. Wysoce dostosować do każdych warunkach wewnętrznych, Aglaonema to idealne rośliny dla office.For Więcej informacji na temat tych roślin biurowych lub zapytać o inne rośliny biurowych do wynajęcia odwiedź www.breathing-space.co.uk

Sprzyja Breathing Space Specjalizujemy się w dostarczaniu kryte i biurowych rośliny do rośliny wyświetla rozjaśnić biur, salonów i wydarzeń specjalnych.

– autor artykułuArtykuł dzięki: