Cera dojrzala – jak radzic sobie z przebarwieniami

Cera dojrzala - jak radzic sobie z przebarwieniami

Cera dojrzala - jak radzic sobie z przebarwieniami

Obecnie pracuję na miejscu w chwalebnie znajduje Galerii Sztuki Tweed rzeki w północnej części Nowej Południowej Walii w Australii. Galeria z widokiem na dolinę Tweed, który z kolei jest pomijane przez Mount Warning, a słońce świeci przez okna do tej słynnej galerii.

Czy można sobie wyobrazić białe ściany galerii i serii 12 prac 100cm szerokim różnych głębokościach? Nic nie mogłoby się wydawać niezwykłe, ale przyjrzeć się bliżej na obraz za szybą. Są słowa i wyrażenia pisane w ciągu malowane oryginalnych obrazów. Czytam te słowa w obrębie każdej pracy, którą zostawiła mnie uczucie przywilej otrzymali możliwość dzielenia interpretację wizji przez słowa pani nazwie Kelly, którego odkryłem jest 43 lat starsza pani z rozpoznaniem zespołu Downa.

Weszliśmy wystawie „Kelly Mówiąc” zawierający utwory wielokrotnie nagradzany artysta Anthony Joy. Przekonajmy się więcej! I cieszyć się doświadczeniem na drodze.

Ale przede wszystkim należy rozważyć tę narrację od artysty

„Kiedy ludzie widzą coś, co pojawia się zupełnie irracjonalna i nie ma sensu, gdy wiesz, historię lub doświadczenie osoby, staje się zupełnie logiczne i sensowne.

Podobnie jak w typowej osoby z typowym intelektem, który nie może zrozumieć, co sprawia, że ??czasem coś się nie jest logiczne w tym czasie. To isenquiring, co nasza percepcja jest inteligencją, a wpływ na to ma kultur czyli gdy logiczne wytłumaczenie czegoś sens dla większości ludzi to możemy dalej wierzyć w mit, mimo że nie mogą być prawdziwe, czy fakt. To jest jak miłość, wolimy romantyczną historię o tym, ale często nie lubią naukę, możemy trzymać romantycznych ideałów, a nie stanem faktycznym w wielu przypadkach (wolimy dobrą historię, a nie rzeczywistość).

– autor artykułuArtykuł dzięki: