Cera dojrzala – jak ja odzywic od srodka

Cera dojrzala - jak ja odzywic od srodka

Cera dojrzala - jak ja odzywic od srodka

Winić kultur, które pozwalają ludziom spędzają zbyt wiele czasu na to, kto to zrobił, a nie jak to naprawić.

Czas kluczowe kierownictwo spędzić przygotowanie dużych i złożonych prezentacje do użytku wewnętrznego. Zastosowanie wewnętrznego Powerpoint stał się prawdziwie wirusowe w wielu kulturach organizacyjnych. Jest jedzenia wydajności i czasu wykonawczej, jak rak.

Ogromne ilości analizy biznesowej i raportowania, które są odczytywane przez nikogo, nie rozpatrzony i często staje się tylko dodatkiem niezbędne do obsługi prezentacji PowerPoint.

Cera dojrzala - jak ja odzywic od srodka

Kompletna niedowartościowanie nawet do krawędzi nieodpowiedzialności wobec zasobów ludzkich. Coraz bardziej wyszukane, zautomatyzowane systemy zastępują prawdziwą twarzą w twarz oceny i planowania kariery dla pracowników. Powoduje to frustrację pracowników, marnowanie talentu i dodatkowego zatrudnienia. Wynika to także w biednych pracowników świadczeń mających szansę na dłużej z ich pępowinę solidnie podłączone. Ponadto często nowi ludzie są zatrudniani w przypadkach, gdy ludzie mogą zarządzać rozszerzona role, ale nikt nie wie swoje CV lub ich talent, już!

Przeciążenie wykonawczy zarówno stres osobistej, a zbyt wielu wysokich stanowiskach utworzonych, ze względu na ilość czasu spędzanego na wewnętrznie koncentruje sprawy. Prowadzi to do wewnątrz, w organizacji o niskim poziomie zadowolenia klientów.

Przywództwo transformacyjne, jeśli pełni przyjęli, może zwiększyć wydajność nawet o 50% w niższych ról poziomie, a dodatkowo do 60% w wyższych składek wykonawczego do ROI. W ramach tego rodzaju przywództwa, każdy dział w organizacji będzie wyświetlać dowolną funkcję lub działanie z pozycji klienta i / lub przepisami. Innymi słowy, jeśli nie poprawi naszą fiskalnej odpowiedzialności lub klienta doświadczenie, to dlaczego mamy to zrobić? Pozytywny wzrost ROI pochodzi przede wszystkim z satysfakcją klienta i dobrze prowadzonej działalności gospodarczej, gdzie najdroższe aktywów – ludzie – są w pełni wykorzystane i produktywne.

– autor artykułuArtykuł dzięki: