Stres a cera dojrzala

Stres a cera dojrzala Stres a cera dojrzala

Jesteś prawdopodobnie w dość i sfrustrowany, ponieważ jestem z korporacjami komu powierzyłeś swoje ciężko zarobione pieniądze, a kto nie wracają dobre wyniki, ale zamiast próbować mylić z pięknie skryptów wyników i ogłoszeń przedstawiających pozytywną przyszłość i wyjątkowe (zwykle bzdura) wynik jeden raz. Te obietnice o świetlanej przyszłości jednak, nigdy nie wydają się materializować ze środków na koncie dywidendy, oprócz dobrych czasach, prawda?

Jak często zadawane pytania: Dlaczego istnieją wyjątki trwające jeden raz? Kto tylko jedna czwarta temu nie spodziewałem się tego, co powinno się było spodziewać? Dlaczego istnieje nadmiarowość rundy po rundzie redundancji w niektórych dużych firm? Dlaczego ci wszyscy ludzie zatrudnieni w pierwszej kolejności? Czy ktoś w bardzo wysokie stanowisko nie planuje więcej niż trzy miesiące do przodu? Gdzie jest holistyczne przywództwo, planowanie dźwięk, a prawdziwe zrozumienie tego, co wkładu zasobami ludzkimi czyni, czy może zrobić? Czy ktoś starszy, w tym dotyku organizacji, i naprawdę słuchać ludzi, którzy są w okopach handlu, czy też tylko skonsultować się z zaufanym kręgu ?

W przygotowaniu ostatnim wniosku, dowiedziałem się, że cały oddział został zwolniony zwolnionych z powodu braku rentowności. W tym podziałem było rdzeniem menedżerów niższego szczebla, którzy mieli rozwiązanie powrót do rentowności na dłużej niż rok, ale nikt w HSE był gotów poświęcić trochę czasu, aby słuchać. Ich plan był tak skuteczny, że wykup pracownicy już widać szybki powrót do zysku!

Wszelkie CEO może wyglądać dobrze na rynkach boomu, to nie jest trudne, gdy rynek szybko rośnie, a klienci nie mogą się nacieszyć cokolwiek to masz. Niektórzy prezesi udaje s ię utrzymać swoje role, podczas gdy nawet w dobrych czasach wciąż przynosząc bardzo przeciętne wyniki!

– autor artykułuArtykuł dzięki: