Cera dojrzala – jak wygladzic zmarszczki

Cera dojrzala - jak wygladzic zmarszczki Cera dojrzala - jak wygladzic zmarszczki Nie chcę, aby zmienić ten stan rzeczy, albo sprawić, że ludzie czują się nieswojo; Chcę tylko ludziom zaakceptować, że jest to tak jest. „

„Podczas gdy intelekt Kelly ma być raczej niska, a jej osiągnięcia, które są często świetnie, niezauważone. List Kelly siostrze to monumentalne dzieło kogoś z jej niepełnosprawności intelektualnej. Cała wystawa chodziło o zbadanie intelekt.

Nagradzana Praca „List do Barb” autorstwa Antoniego jest to portret swojego partnera Judith, na których słowa Złoto z jej listu do siostry w Queensland mówiąc, że jest zbyt zdenerwowany, by wrócić do domu po śmierci obojga rodziców są napisane. Kelly chciał pozostać z Judith i Anthony i pożegnać się z mamą i tatą, gdyż były one „w ziemi i płacze”, ponieważ nie mogli z nią zobaczyć więcej.

„List do Barb” zdobył Anthony na nagrody Portret Northern Rivers, jak oceniane przez Christopher Chapman Starszy kurator Australian National Portrait Gallery Canberra.

Anthony wierzy jego prace odkrywania intelekt i myśli Kelly, którą opisuje jako „ciekawe pragmatyczna” ewentualnie „Całkowicie Irrational”, ale niekoniecznie „Nielogiczne” Stąd zbiorowy tytuł „Kelly Mówiąc” został wybrany, ponieważ jest przedstawicielem jej przekazywania emocji, które jest niepowtarzalny, tajemniczy, poetycki, piękny, zabawny, lub coś, co czasem się po prostu dzieje.

Podczas czytania więcej tego artykułu należy uznać, że Kelly mówi, kiedy mówimy, że Słowo „Think”, „Nie myśl zbyt trudne może to boli” Dość dobra rada nie zgadzasz?

Patrząc na każdego obrazu po kolei i identyfikacji przedmiotu wizję, a tekst zostawiła mnie z uczuciem empatii z Kelly i wszystkich emocji wyrażanych w stylu bycia jej życie osobiste związane komunikat towarzyszący każdemu obraz. Może ja oszukuję siebie? Albo może nie? Z pewnością nie ma żadnych zasad interpretacji, oraz przedstawienie wizji poprzez niepełnosprawności i przejmujących słowach Kelly będzie inspirować innych do bycia wysłuchanym.

– autor artykułuArtykuł dzięki: